Najczęściej zadawane pytania

Tak, wymagamy wpisowego w wysokości 500 zł, które i tak zostaje zwracane na koniec kontraktu, o ile fotomodelka wypełniała swoje podstawowe obowiązki promocyjne. Więcej informacji w tym zakresie przedstawiamy prywatnie.
Obszerna promocja modelki w Internecie oraz na naszych social mediach z ogromnymi zasięgami. Systematyczny udział w sesjach komercyjnych dla zewnętrznych firm.
Dostęp do wszelakich zleceń związanych z modelingiem Możliwość rozwoju za pomocą różnorakich szkoleń i kursów Zbudowanie swojego profesjonalnego portfolio.
Dostęp do profesjonalnych kontaktów z branży Możliwość zarobku poprzez social media oraz internet Imprezy integracyjne z innymi fotomodelkami oraz członkami zarządu
I wiele innych
Tak, modelka podpisuje z nami profesjonalny kontrakt na 1 rok. Kontrakt nie zawiera żadnych kruczków prawnych. Umowę bez dodatkowych opłat można wypowiedzieć w dowolnym momencie.
Mamy w swoim zespole odpowiednie osoby z doświadczeniem w branży, które posiadają bezcenne kontakty umożliwiające pozyskiwanie systematycznych zleceń. Dodatkowo zatrudniliśmy menedżera agencji, który zarządza projektami oraz zleceniami.
Od początku 2022 roku. Mimo młodego stażu, mamy za sobą już wiele sukcesów. Stworzyliśmy kilka własnych, komercyjnych sesji. Wysłaliśmy dziewczyny na wiele targów oraz wydarzeń.
Dla wszystkich utalentowanych i początkujących dziewczyn w fotomodelingu. Nie poszukujemy sztywno dziewczyn wg danego wzorca lub koncepcji. Dosłownie każda dziewczyna może się do nas zgłosić.
Prowizja jest indywidualnie omawiana przy każdym zleceniu.
Tak, współpracujemy z ogromną rzeszą firm różnego rodzaju. Posiadamy głównego sponsora, którym jest agencja piłkarska "WS Progres".
Nie musisz mieszkać na Śląsku. Współpracujemy z fotomodelkami z całej Polski.
Musisz mieć przynajmniej 13 lat, aby za zgodą rodziców dołączyć do nas. Wiek maksymalny nie jest określony przez naszą agencję. Wiek to tylko liczba 🙂

Sponsor agencji